PORTAL WCZASÓW AKTYWNYCH
 
 

 

UWAGA! to jest stara wersja serwisu

jeśli tu przypadkowo trafiłeś - przejdź na www.bird.pl

 


  • Lubisz ruch
    i wędrówkę?

  • Nie chcesz rezygnować
    z luksusu?
Oto coś dla Ciebie:
Bird Service, Kraków, Mikołajska 26, 3 piętro
e-mail: bird@bird.pl
tel 12 29 21 460
w pilnych sprawach tel 604 446233
Polub nas:
Wędrowne wczasy rowerowe, z częstą zmianą hotelu i transportem bagaży. Indywidualnie dopasowane, po najpiękniejszych trasach Europy.

więcej...


Galerie zdjęć

Filmy roweroweNajnowszy film:

"Cepropaki" - Wędrówki piesze w górach bez ciężkiego plecaka, noclegi w hotelach i pensjonatach.

więcej...

Rajd majowy organizujemy w tym roku nad Łabą, informacja na stronie:

majowy.info

 

Aktualności:

 

 

 

Na naszej stronie znajdziesz największą w Polsce ofertę europejskich wczasów rowerowych.
Aby ułatwić nawigację, wyróżniliśmy następujące regiony: 

 

Wczasy rowerowe w Polsce - Z biegiem Dunajca przez Podhale i Sądecczyznę, dookoła Wielkich Jezior Mazurskich, na polsko-czeskim pograniczu w sudeckich dolinach, na Pogórzu Przemyskim i na Roztoczu. Nie tylko poznasz swój kraj od ciekawej strony, ale spotkasz miłośników polskich krajobrazów, którzy przyjeżdżają na nasze imprezy z całego świata.

Więcej...>

Do sąsiadów na południe i na wschód - Cztery łyki bliskiej egzotyki: Kraje bałtyckie, Białoruś, zachodnia Ukraina oraz trasa przez wschodnią Słowację ku węgierskim nizinom.

Więcej...>

Czechy i Niemcy wschodnie - Doskonale przygotowane trasy rowerowe na Morawach, nad Łabą, Nysą, Werrą... W Turyngii, Saksonii, Meklemburgii, wzdłuż wybrzeża zachodniego Bałtyku i na wyspie Rugii.

Więcej...>

Austria i Węgry - Zwykle w stronę tych krajów kierujemy swoje zainteresowanie planując pierwszą rowerową wycieczkę zagraniczną. Austria to przede wszystkim słynny szlak naddunajski, ale także trasy nad alpejskimi jeziorami i w dolinach górskich potoków. Na Węgrzech m.in. Jezioro Nezyderskie i Balaton.

Więcej...>

Niemcy Zachodnie - Trzy szlaki, których absolutnie nie można pominąć to trasy nad Jeziorem Bodeńskim, nas Renem między Moguncją i Kolonią, oraz nad Mozelą - z Trewiru do Koblencji. Ofertę uzupełniają dwie rowerowe pętle - w Bawarii i w Szwarcwaldzie. 

Więcej...>

Niderlandy - W tym "raju dla rowerzystów" specjalnie dla polskich klientów przygotowaliśmy autorski program - Serce Holandii. Ponadto pętle wokół jeziora IJsselmeer, przez 11 miast Fryzji, oraz Belgia dla koneserów szlachetnego piwa i średniowiecznej architektury. 

Więcej...>

Włochy - Zróżnicowana oferta od Tyrolu Południowego i Dolomitów, przez Nizinę Padańską i mierzeje wokół weneckiej laguny, do toskańskich cyprysów i Umbryjskich mieścin na skałach.

Więcej...>

Francja - Znane wszystkim zamki nad Loarą połączone są siecią szlaków rowerowych dzięki którym poznamy nie tylko popularne zabytki, ale dyskretny urok francuskiej prowincji. Ponadto we francuskim menu - Alzacja, Langwedocja i Prowansja. 

Więcej...>

Wyspy Brytyjskie - Anglicy twierdzą że ich ruch lewostronny jest jak najbardziej naturalny, o czym przekonamy się jeżdżąc na koniu lub na rowerze. Ostatnimi laty zainwestowano tam sporo w rowerową infrastrukturę. Warto polecieć np. do Szkocji albo do Suffolku. 

Więcej...>

Polub naszą nową akcję społeczną: